Модельный ряд ЗАЗ

Отзыв о ЗАЗ Lanos 2014 года

Автомобиль: ЗАЗ Lanos T150 2014 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 3000 км, двигатель - 1.5 бензин
Автор: Сергій (Украина, Нетишин)   04.03.2016
Расход в городе: 0.5 л/100км, по трассе: 0.5 л/100км, средний: 0.5 л/100км

В основному їздить дружина, возить у школу та садочок дітей. Інколи беремо пасажирів. Інколи запізнюємось то сідаю за кермо я , беру пасажирів і обганяємо всіх підряд у межах розумного. Це не гоночний болід але по наших дорогах не відчуваю різниці чи ти їдеш на машині за 6.5 тис чи за 20 тис. Просто за різницю у ціні можна багато років купувати бензин, запчастини та робити ремонт на хороших СТО. Вчора підвозили на дизельному церато для якої 8 років і 100 тис. км бережної їзди. Можливо ланос морально застарів але не фізично! Нове авто - це нове авто! Якщо думаєте що БУ іномарка за ті ж гроші краще то відкрийте свій холодильник якому 7-8років, роздивіться пральну машинку такого ж віку та зайдіть у магазин нової побутової техніки і думаю що все стане зрозуміло. Запах в салоні , блиск фарби, вигляд двигуна , чистота в багажнику, сидіння в целафані - це ті аргументи які не мають суттєвого значення але завдяки яким робиться вибір на користь нового авто. Можливо хтось хоче "понтів" то я таких і не переконую, але якщо Ви боїтеся купувати новий ланос бо він "галімий і ламається" то не вірте в це. Мій колишній начальник біля 5-ти новеньких "понтових" іномарок перевів в категорію нової рухляді за менш ніж 7 років. І повірте, теперішні їхні власники пишуть про них значно гірші відгуки ніж власники Ланосів. Не знаю, чи я ще патріот, але живу по совісті і коли авто виготовляється в Україні і українці отримують за це зарплату а бюджет податки то вони з більшою вірогідністю купуватимуть мої товари ніж будь-який китаєць, німець чи японець.

P.S. Для дуже цікавих відразу скажу що купив Ланос а не більш український Сенс лише тому що у листопаді 15 року у продажі були Сенси базової комплектації лише15 року і Ланоси 14 року з кондиціонером, подушкою безпеки, та іншими опціями за однакові гроші.

Плюсы автомобиля: Плюси варто писати після слів: саме дешеве нове авто. Швидкий, тихий, комфортний, великий салон та багажник, доступний по ціні, повноцінна іномарка.

Минусы автомобиля: Які в Ланоса якому 3 місяці та 3 тис на одометрі можуть бути мінуси? Просто відносно багато споживає бензину і поки все.

Совет покупателю: Якщо Ви вже остатачно переконані купити новий ланос, то я Вас підтримую, а якщо сумніваєтесь - то купуйте, але глядіть своє авто в період обкатки, не лийте в бензобак бадягу з каністри, не довіряйте діагностику та ремонт самоучкам, нехай і геніальним. У всіх розвинених країнах вживані авто дешеві бо їх ремонт чере певні роки коштує занадто дорого, а поки авто на гарантії на ньому їздять. В сучасних авто усі системи настільки складні що ремонтувати можуть лише спеціалісти у своїх галузях і у своїх марках та моделях (це як дантист, офтальмолог, ортопет, кардіолог та ін. для людей). У нас же все робить один Майстер з бубном (іншими словами ШАМАН).

Vladimir-81

Я желаю, чтобы ваш Ланос ходил и радовал, но многие после покупки нового Ланоса сильно в нем разочаровываются.

Azazello

Дружище а о каком патриотизме речь? Г..дон васадзе пропихнул в раде кучу пошлин на ввоз иномарок для поддержания отечественного (своего) автопрома, а по факту имеем ланос уже не тот что корейцы с поляками собирали, виды с китайцами убогими даже названия не помню (чери только с шилтдиком заз) популярностью не пользуются особо. Новая машина это хорошо, и каждый решает сам платить за целофан на сидениях или к примеру купить двух летнюю машинку с символическую им им пробегом за двадцатку при том что в салона ценник был 35 уе естественно наличие сервиски, гарантии и проверка лкп ультразвуком приветствуется))
О

Crosby1130

у нас нет отечественного автопрома!

Azazello

Автор прочитал твой совет покупателю, правду говоришь ремонтировать авто могут только специалисты, по этому ремонтировать автомобиль у официалов категорически не рекомендуется, максимум замена масла и фильтров, для ремонта нужны специалисты)

Walter White

Друг , не впаришь ты нам свой "Ланус" , по другому этот дрег не назвать , Ланосы кончились в 2008 году , как их перестали делать в Польше , все что дальше это п..ц. ИМХО

blade04

Пусть ездит машина. А насчет едет одинаково за 6,5 и 20 тысяч пишите потому, что не ездили на моей Мазде 6 за 22,7. Другое дело, что я смог позволить себе такую машину после 10 лет предпринимательской деятельности, которую начинал на ВАЗ2110 за 8. Удачи.

yurban

За яку ціну брав?

Mad Max

Погоджусь з автором в усьому, окрім того, що ЗАЗ це "повноцінна іномарка"

Тест-драйв ЗАЗ Lanos: Lanos с «автоматом». Старый знакомый с новыми возможностями
Lanos с «автоматом». Старый знакомый с новыми возможностями

Вести о скором запуске в производство ЗАЗ Lanos с автоматической коробкой передач появились еще в прошлом году, однако в Запорожье раз за разом затягивали с исполнением своих обещаний. И вот, наконец, под занавес 2011 года первые экземпляры долгожданного Lanos с АКПП и новым двигателем поступили в продажу.

Продажа б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1.500$ 2013 60.000 км