Модельный ряд ЗАЗ

Отзыв о ЗАЗ Lanos 2013 года

Автомобиль: ЗАЗ Lanos T150 2013 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 2600 км, двигатель - 1.5 бензин + ГБО, комплектация - TF69Y074
Автор: Arkadiy (Украина, Киев)   11.09.2013

Машину купив в кінці серпня 2013. Спершу хотів брати сенс, однак подумав, що ланос має який не який але Опель двигун і коробку, тож вирішив переплатити і взяти щось схоже на опель:)

Першу тисячу км машина по місту їла близько 11 літрів бензину (до 2 тисяч їздив виключно на бензині). Згодом, коли минуло 2 тисячі, по місту 16 літрів газу вистачило на 145 км (це десь 11 літрів газу на сотню по Києву). В режимі половина маршруту Київ, половина траса - вийшло 8.7 л/100 км. Хтось може підказати - це сильно багато чи не дуже? Можливо треба звертатися на сервіс? Правда в основному заміри робив при дощу - отже працювали склоочисники, фари, габарити.

Коли закінчується газ, то йде деякий провал тяги - десь секунд 4-5 пікає динамік перемикача газ/бензин, показуючи що він перемикається на рідке паливо.

Розганятися після 2500 км машина стала жвавіше, накат теж трохи збільшився. Амортизатори досить м’які, правда машина трохи розгойдується в крутих поворотах, але їде комфортно. На трасі я їздив максимум 110 км/год (після того як пройшов 2 тисячі) до того максимум 90.

В цілому машиною задоволений, однак перемикання передач не дуже радує, оскільки задня вмикається з зусиллям і спершу замість третьої вмикав першу.

Трохи туговате кермо - якщо порівнювати з лачетті мого брата - там можна одним пальцем повертати.

При переході на газ - з’являється неприємний гул/свист з газового редуктора. Зателефонував на Бліц-авто - мені відповіли щоб я залишав машину в них і через 2 тижні у них з’явиться спеціально навчений чоловік, який подивиться що там і як. Я звернувся в автоцентр "Мерседес" на Петрівці - там безкоштовно глянули, сказали що критичного нічого немає, мембрана не розпрацювалася. Через тиждень мовляв приїзди, якщо звук не пропаде. Звук ще не пропав, однак сильно зменшився - можливо дійсно припрацюється.

На бензині авто на швидкості 100 км/годину дозволяє тихо говорити в салоні, коли їду на газу, то гул редуктора дещо напрягає.

Плюсы автомобиля: В такій комплектації це було найдешевша пропозиція на ринку (якщо не брати до уваги китайську продукцію, на яку запчастини знайти досить проблематично). Ланос все таки перевірений сотнями тисяч наших таксистів, тому вибрав такий автомобіль.

Минусы автомобиля: Задня передача не дуже добре вмикається, також не подобається тугий гідропідсилювач керма. Відсутня комплектація з АБС та подушками безпеки і ГБО.

Совет покупателю: В цілому я проїхав ще досить мало, щоб робити якісь висновки, от якщо відмотає одометр тисяч 50-тоді можна робити висновки, а поки що радити комусь що небуть недоречно.

На следующий день Arkadiy дописал: Тільки що помітив що на задній лівій двері відійшла зі свого місця заглушка, яка стоїть біля скла з внутрішньої сторони дверей :( Подивився уважніше - там її кріплення тримається на чесному слові. Ще не проїхав трьох тисяч а вже перші проблемки :(

b_dominik

у знайомого таксиста розхід на ланосі 5,2 л/100км по трасі (з його слів)

Можливо це у ланоса, котрий має саму дешевшу комплектацію, там де нема гідропідсилювача керма і тому подібних речей, оскільки ці додаткові навантаження теж потребують палива. Думаю, що якби в ланосі був не гідропідсилювач а електропідсилювач, то витрата пального зменшилась би.

Александр19

Для него расход 10л. бензина по городу это нормально, а вот по трассе по замерам у отца реально получалось 5.5-6 л/100км

Якщо витрата бензину 10 літрів по місту - нормально, то мабуть 11 літрів газу також нормально.

R_o_m_a_n

Розхід дійсно знаходиться у цих межах, а на рахунок вмикання передачі - або ж змінити масло в КПП, або перед вмиканням задньої ввімкнути І-у і тоді задню.

Лише по трасі не доводилося ще їздити, а коли приїздив у село - то там 1-2 передача пару км. Так що тут важко сказати однозначно яка витрата. Однак після 2 тисяч вийшло 8,5 літрів газу при половині маршруту по Києву, половині по трасі (ну це не зовсім траса - їхати за Іванків на північ від Києва - там в основному по селах їдеш 60, п'ята майже не вмикається, та ще й дощ був постійний, тому поспішати не хотів ніяк. Тому надіюсь що на який небуть далекий маршрут зможу чітко визначити витрату в режимі лише по трасі. За підказку щодо попереднього вмикання першої передачі перед задньою, дякую. Спробую - можливо допоможе.

трохи підкоригував дані - 31 літр газу вистачило на 350 км. Я засмучений такою витратою пального Крім цього на балоні напис 41 л а реально заливається 31, при цьому коли перемикач перекидає на бензин, манометр, який знаходиться на балоні, показує що ще четверть в баку є. Чому так виходить? Може хто досвідчений скаже?

Вчора на машину було встановлено захист двигуна - хороша така плита, товстий метал, тепер їхати на село буде спокійніше. Хтось може підказати де можна встановити рідкі підкрилки? Оскільки на Бліц-авто, де я брав машину, на кожну спробу щось встановити, відповідь одна: залишайте у нас, через пару днів повинні зробити.

vya4ek

Купите себе Dinitrol 479 и сами обработайте арки, дело плевое, а экономия значительная. 105 грн/л, на одну арку - одна банка. Но рекомендую и днище заантикорить.

Вже проїхав 5600 км. Трохи легше стала працювати коробка (до цього якось туго вмикались передачі). Також зник гул при роботі ГБО. Зате з якимось стороннім звуком повертається вліво кермо Ніби скрипить - може просто треба WD-40 змазати? Може хтось підкаже?

На одометрі пройшла 6 тисяча. Нарешті перевірив в умовах траси витрату пального: 31 літра газу вистачило на 350 км. Я був засмучений - вийшло що більше 9,5 літрів газу на 100 км. Чи багато це чи нормально? Хто може сказати? По ціні заправок Sokar це вийшло рівно 60 грн на 100 км. по місту витрата біля 11-12 літрів - однак я працюю на Артема, а там по півгодини стою вранці і ввечері

Невірно порахував - 31 літр на 350 км це 8,85 л/100 км.

Деннис

Когда включаешь заднюю , сцепление нажимай , но не до конца и будет тебе счастье!

RuSso

У меня на ланосе (куплен 2013), тоже высокий.. Езжу постоянно на дачу (это туда и обратно 200км), так вот, как я не пытался ехать, меньше 7,5 бензина у меня не получалось... И обороты какого-то хрена плавают..

Пройдено 9300. При ввімкненні двигуна перші 10 секунд оберти якось плавають, потім все стає нормальним. Стосовно витрати пального - на довгому перегоні зробив заміри: без світлофорів в режимі траса-села вийшло 7,4 літрів газу на 100 км. Але якщо тільки пішли світлофори - то менше 8,8 не виходить Я дивлюся це не самий економічний двигун.

RuSso

Кстати, хотел спросить. У Вас обогрев зеркал заднего вида хорошо работает? Когда дождь идет. включали?

Помітив що на правому дзеркалі обігрів значно кращий. Не знаю по якій причині. Швидше висихає

я вмикав, перші 5 хвилин зеркала мокрі, потім висихають, поки що ніяких нарікань.

Stepan Ischuk

У меня плохо работает подогрев сидений. Когда едешь - греет хорошо, а когда стоишь - почти его не слышно.

Машина пройшла 15 тисяч. Провів перше ТО. Що можна сказати - хлопці всяляко намагаються напарити лишні процедури. Наприклад 160 грн за "Розвал схождение" - беру їх звіт, читаю цифри до проведення ТО і після - запитую у менеджера, мовляв якщо цифри до і після абсолютно однакові, то за що я маю платити? Викреслили. Моя порада всім, хто хоче купити авто на газу. Краще беріть звичайну машину і в якості опції встановіть ГБО на СТО, яке цим займається, бо заводська ГБО мені вже в печінках сидить. Міняли все що можна. Самі сервісники кажуть що GAZITALY це найбільш глючна система з усіх расово китайських систем (мабуть найдешевша). Мені вже поміняли датчик тиску і планку з форсунками. Не скажу що машина літає, однак вона хоча б нормально їде.

ice-chily

У меня расход газа в среднем 8,5 на сотню в смешанном режиме, пробег 5 тысяч, гул от газового редуктора присутствует, ГБО газ италия. В баллон 32 литра входит. Стали плавать холостые обороты сразу после завода машины где то пол минуты. Подогрев сидений никакой, правда чехлы с параллоном.

У мене підігрів теж не особливо хороший - ніби по синусоїді: спершу сильніший, потім слабший і так постійно. Але на холодну пору краще такий ніж ніякого.

Пробіг 18 тисяч - тріснули протитуманні фари і загубив один із ковпаків. Вчора позвонили з сервісного центру і повідомили що нарешті приїхала планка з газовими форсунками. Як буде далі - побачу. Витрата газу при швидкості по трасі біля 120-130 км/год- 12 літрів газу. При непоспішаючому режимі - порядку 80-100 км/год - 10 літрів. Чи багато це чи мало - не знаю Після заміни планки з форсунками проведу чергові заміри.

Тест-драйв ЗАЗ Lanos: ЗАЗ Lanos (T100) против ЗАЗ Chanсe (Lanos T150)
ЗАЗ Lanos (T100) против ЗАЗ Chanсe (Lanos T150)

Это просто автомобили, от которых не стоит ждать чудес, но которые, тем не менее, способны удовлетворить ваши каждодневные потребности.

Продажа б/у ЗАЗ

ЗАЗ Forza 2013 ЗАЗ Forza 1.500$ 2013 60.000 км