Модельный ряд ЗАЗ

Отзыв о ЗАЗ Lanos 2011 года

Автомобиль: ЗАЗ Lanos T150 2011 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 900 км, двигатель - 1.5 бензин
Автор: kpripper (Украина, Каменец-Подольский)   11.11.2012

Перед тим, як купити машину, перечитав массу відгуків в Інтернеті, в тому числі і на цьому сайті. Нарешті вирішив написати свій, не від радості, в скоріше від того, що кількість проблем дійшла до певної межі. В цілому машина подобається, чекав щось набагато гірше, аж до того, що через 100 метрів від салона почнуть відвалюватись колеса ))) В принципі все їздить, нічого не стукає. Оцінки я поставив хороші. Але за 900 км накопичилася певна кількість проблем - сьогодні загорівся check ))), не горять ліві габарити, не працює підсвітка приладів, не горить одна задня протитумання фара, не працює сигнал, забився фільтр салона (вікна страшно потіють), на днях їду це все виправляти. Ну і витрати бензину на китайському двигуні просто скажені, літом з концидіонером по місту було 14 л/100км. Одна надія, що машина ще не обкатана і ще їздити не навчився ))

valeriy che

Печалька, сочувствую.

saxonsky1

А я надеялся,что не всё ТАК плохо...с этой машиной.Сочувствую.

1675

аж странно у отца был ланос 2006 года брал новый так с ним вообще проблем небыло неужели могло так упасть качество??

Rommel

тот ланос еще поляки собирали а этот уже наши....

Max SS

И мой собирали наши, только на 8-ми летней машине у меня и подавно таких проблем не было и нет. Кстати, катался на полячке знакомого, так мне кажется, что украинский ланос потише и покомфортнее будет. Всё это бред- и поляки не лучше собирали. Просто машина такая попалась.

A-Che

Ізжу на такій жежь лялечкі, і нічого в мене не відвалівається.... Моя праця це постоянні відрядження по країні. У нас догори, самі знаєте які! Буває так що по одних ямах їжджу. І Нічо! Машинці вже 3 рочки, ще не разу мене не засмутила моя лялечка, в дорозі вона мене слухає гарно і ми з нею в гарних стосунках!! Було трохи шумів насос гідроусілітеля руля. Так звернувся на СТО, все бистро поладили по гарантії. Тощо до вікон, не можу сказати що вони запотівають... хм..Мені подобається мії вибір

Snowpok

Нічо! Машинці вже 3 рочки, ще не разу мене не засмутила моя лялечка, в дорозі вона мене слухає гарно і ми з нею в гарних стосунках!! Було трохи шумів насос гідроусілітеля руля. Так звернувся на СТО, все бистро поладили по гарантії. Тощо до вікон, не можу сказати що вони запотівають... хм..Мені подобається мії вибір!

Тест-драйв ЗАЗ Lanos: ЗАЗ Lanos (T100) против ЗАЗ Chanсe (Lanos T150)
ЗАЗ Lanos (T100) против ЗАЗ Chanсe (Lanos T150)

Это просто автомобили, от которых не стоит ждать чудес, но которые, тем не менее, способны удовлетворить ваши каждодневные потребности.

Продажа б/у ЗАЗ

ЗАЗ 1103 Славута 2009 ЗАЗ 1103 Славута 1.950$ 2009 53.000 км